Süleyman SONGÜT
İşletme ve İnsan Kaynakları Yöneticisi
Pınar Koleji
İnsan Kaynakları & Finans Yönetimi
 
        Kurumların İnsan Kaynakları yaklaşımları ve uygulamalarının konuşulduğu Dünya da Pınar Koleji olarak Kaynakların geliştirilmesine öncelik veriyoruz. Bu konuya yapılan yatırımın aynı zamanda geleceğe yatırım anlamı taşıdığını Pınar Koleji İnsan Kaynakları Koordinasyonunda : “Nisan 2012 yılından bu yana Doğa’daki tüm insan kaynakları süreçlerini ve uygulamalarımızı web tabanlı olarak dijital ortamda takip ediyoruz. “Yeni Nesil /  bu çalışmayla, ‘Teknolojiyi En İyi Kullanan Okul’ kategorisindeki ilimizde  birinciliğimizi insan kaynakları alanındaki uygulamalarımızla pekiştiriyoruz.”

       Sektörün en fazla istihdam gücüne sahip olan Pınar Koleji,  gerçekleştirdiği işbirlikleri çerçevesinde “Pınar Çözüm Öğretmen Akademisi”, “Yönetici Geliştirme Programları” ile nitelikli insan gücü yetişmesine katkıda bulunuyor. Mesleki yeterlilik ve kişisel gelişimleri noktasında pek çok farklı insan kaynakları uygulamasının yer aldığı Akademi’de stratejisinin önemli bir parçasını da sosyal sorumluluk yaklaşımı oluşturuyor. Pınar Koleji çalışanları sosyal sorumluluk programları çerçevesinde farklı kurumlarda gönüllü faaliyetlere katılarak ,hayat boyu öğrenme ve sosyal ilişkiler ağını genele yayıyor.

        Pınar  Koleji’nin kendi insan kaynağını yetiştirme hedefiyle ; çalışanların mutluluğu, huzuru, motivasyonu ve verimliliğini, öğretmenlerin ve çalışanların turn over oranlarını, markalaşma, kurumsallaşma, profesyonelleşme, standardizasyon,  referans sistemini, insan kaynağının digital boyutu ve online eğitimler başlıklarında Pınar Koleji’nin İnsan Kaynakları yaklaşımını ve başarı hikayesini genelleştiriyor. İnsan kaynakları yönetiminde,  “Mutlu çocuklar öğrenir, onlar için çalışanlar da mutlu olmalıdır.” İnancıyla hareket etmeliyiz. Felsefesi: “Pınar  her zaman en iyileri hak ediyor” Bu nedenle bizler doğru ve yetkin çalışan profiline göre kriterlerimizi belirliyoruz. Öğrenci ve veli duyarlılığını taşıyan, insan odaklı, sahip olduğu özgüveni ile yeni nesillere özgüven sahibi bireyler yetiştirebilecek, kurum aidiyeti gelişmiş adaylar ile yolumuza devam ediyoruz.”

Pınarca
Dergi

Ders
Saatleri

Tanıtım
Videomuz

Yemek
Listesi

Ziyaretçi
Defteri

Okul
Kuralları

Servis
Saatleri

Veli
Görüşmeleri

Sınav
Takvimi